به گزارش شبکه اطلاع رسانی اعطا خبر؛به نقل از آناج، آیت الله محسن مجتهد شبستری ظهر امروز در جلسه ستاد غدیر استان با بیان اینکه بسیاری از علمای اهل سنت، مطالب بسیاری در فضیلت ها و کرامت های حضرت امیرالمومنین امام علی(ع) نقل کرده‌اند، اظهار داشت: بعد از وجود نازنین پیامبر اکرم(ص)، کسی باید جانشین آن حضرت باشد که با شخصیت و خصوصیات ایشان سنخیت داشته باشد و در روز غدیر خم مصداق این جانشین مشخص گردید، اما حق این امام عزیز که از هر جهت تالی تلو پیامبر اکرم(ص) بود، غصب شد، اما ما مفتخریم که پیرو اسلام ناب و تشیع هستیم.

وی افزود:  ولایت فقیه تالی تلو ولایت پیامبر بوده و باید از این جایگاه به عظمت یاد شود.

رئیس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) با اشاره به تشکیل تشیع لندنی و تسنن آمریکایی با حمایت آمریکا و انگلیس، توضیح داد: تشکیل تشیع لندنی و تسنن آمریکایی یا همان وهابیت در اثر انحراف از ولایت ایجاد شده اند و اگر به آن ها مهلت داده شود تیشه به ریشه دین نبی اکرم(ص) خواهند زد.

وی متذکر شد:  این تشیع لندنی در حال ترویج خرافات و مسائل انحرافی و پوچ و بی پایه است و بعضی از افراد کوته فکر از این ها تقلید می کنند.

امام جمعه تبریز تاکید کرد: در چنین شرایطی که دشمن به دنبال ترویج اسلام های قلابی است باید به دنبال ترویج اسلام ناب و فضائل و مناقب اهل بیت(ع) باشیم و جلوی سوء استفاده ها و خرافات را بگیریم و لازمه این مساله توجه و تبیین مساله غدیر است.

وی در پایان بیان داشت: ایجاد دهه‌های عزاداری انحراف است و باید از این کارها جلوگیری کرد؛ لازم است از ظرفیت غدیر نهایت استفاده را نمود و در جهت تبیین اسلام ناب و ولایت فقیه گام برداشتچرا که اولین هدف دشمن جهت تضعیف اسلام، تضعیف ستون اسلام یعنی ولایت فقیه است.

انتهای پیام/م

پسندیدن(0)نپسندیدن(0)