به گزارش عطا خبر به نقل از تسنیم، دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی تبریز و استقلال خوزستان از هفته اول شانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر با تساوی ۲ تیم به پایان رسید.

در این بازی که از ساعت ۱۸ در استادیوم اختصاصی باشگاه تراکتورسازی برگزار شد، شاگردان امیر قلعه‌نویی شروعی نسبتاً هجومی داشتند و موفق شدند در دقیقه ۱۴ مسابقه روی اشتباه محمد طیبی، تک‌گل این نیمه را توسط لوسیانو ادینهو به ثمر برسانند.

در ادامه بازی روندی آرام‌تر به خود گرفت ولی بااین‌حال تراکتوری‌ها کماکان صاحب توپ و میدان بودند اما تلاش دو تیم برای گلزنی نتیجه‌ای در پی نداشت و بدین ترتیب ۴۵ دقیقه اول این مسابقه با برتری تراکتورسازان خاتمه یافت.

با آغاز نیمه دوم هر دو تیم با تسلط بیشتری بازی را ادامه دادند و شاگردان پورموسوی توانستند در دقیقه ۵۸ با سانتر زیبای سید جلال عبدی از سمت راست گل تساوی را توسط رحیم زهیوی وارد دروازه میزبان کنند.

اما این پایان کار نبود و فرزاد حاتمی در دقیقه ۶۰ مجددا تراکتورسازان را پیش انداخت اما بازهم این رحیم زهیوی بود که برای دومین در دقیقه ۷۲ از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد و بازی را به تساوی کشاند.

در ادامه شاگردان قلعه نویی چندین بار در محوطه جریمه استقلال صاحب موقعیت شدند که هیچ کدام منجر به گل نشد، تا نخستین بازی سرخ پوشان تبریزی و نیز قهرمان فصل گذشته لیگ برتر در این دوره با نتیجه تساوی به اتمام برسد.

انتهای پیام/

پسندیدن(0)نپسندیدن(0)